Close

شماملت

چسب‌ها و واکس‌های حرارتی با چسبندگی فوق العاده و سرعت بالا برای صنایع گوناگون

لیست محصولات

چسب چوب ش-۶۰۰

اولین چسب چوب استاندارد در کشور

لیست محصولات

محصول جدید چسب سفید

چسب شماتک سفید ۵۰ گرمی با استفاده راحت‌تر و دقت بهتر

چسب‌های سرد

محصولات ما

چسب حرارتی

چسب و واکس‌های حرارتی ما با نام تجاری شماملت تولید می‌گردد. دارای حالت چسبانی پر‌قدرت و سرعت خشک شدن سریع، دارای انواع مناسب برای صنعت‌های متفاوت مانند صحافی و بسته‌بندی و همینطور چسب‌های تفنگی است.

اطلاعات بیشتر
رزین پلی وینیل استات

رزین‌های شمال با نام تجاری شماپل تولید می‌گردد که با دو نوع کوپلیمر و هموپلیمر نیاز صنایع رنگ پلاستیک، نساجی، فرش ماشینی،… و انواع چسب‌های دیسپرسونی مانند چسب چوب و سفید را مرتفع می‌سازد.

اطلاعات بیشتر
چسب سرد

چسب‌های دیسپرسیونی پلی وینیل استات یا چسب سرد با نام تجاری شماتک، برای مصارف گوناگون مانند صنایع چوبی، صحافی، دخانیات، بسته بندی و کارتن‌سازی تولید می‌گردد. همچنین چسب چوب ش-۶۰۰ دارای استاندارد ایران است.

اطلاعات بیشتر

خدمات ما

خدمات ما با پشتوانه‌ تجربه ۳۵ ساله همراه است

متناسب با تولید شما

قابلیت سفارش سازی

ما می‌توانیم چسب‌های موجود خود را با توجه به خط تولید، برای صنعت شما سفارش سازی انجام دهیم

کیفیت و نشان برتری

کیفیت برتر، نشان برتر

ما بهترین کیفیت را تضمین می‌نمائیم، نشان برتری ما، کیفیت ما است. آیا می‌دانستید چسب چوب ش-۶۰۰ شمال، اولین چسب چوب استاندارد کشور است؟

آزمایشگاه و متخصصین حرفه ای

آزمایشگاه مجهز و کارشناسان مجرب

ما با اتکای دانش و تجربه چندین ساله و در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و کارشناسان مجرب خود ارائه بهترین چسب‌ها و رزین‌ها را امکان می‌دهیم.

صادرات

با استاندارد صادراتی

ما خود را برای صادرات به کشورهای دیگر آماده می‌دانیم و شما می‌توانید برای تماس با ما به صفحه‌ی اطلاعات تماس مراجعه نمايید.

۴۱

سال تجربه

۷۷

نوع محصول

۱۰۰+

تعداد کارمند

۱۰۰۰+

نمایندگی فروش در سراسر کشور

درباره شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال

شرکت صنایع شیمیایی رزین و چسب شمال (سهامی خاص) در سال ۱۳۶۱ تأسیس و شروع به‌کار نموده است، با برنامه‌ریزی اصولی و صحیح این شرکت توانست ظرف مدت کوتاهی به یک تولید کننده چسب و رزین با‌کیفیتی قابل رقابت با تولید کنندگان خارجی تبدیل گردد.

با تولید چسب‌های بر پایه دیسپرسیون پلی وینیل استات مانند چسب چوب استاندارد، صحافی، بسته‌بندی فعالیت شرکت شروع و به ترتیب در سال ۱۳۶۵ تولید چسب‌های حرارتی و سپس از سال ۱۳۷۱ تولید رزین‌های‌ امولسیون پلی وینیل استات به مجموعه محصولات این شرکت اضافه گردید.

به اتکای دانش و تجربه چندین ساله و در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و کارشناسان مجرب آمادگی دارد چسب‌های اختصاصی صنایع را نیز بر اساس سفارش، تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

سوالی دارید؟

اگر سوالی از تیم فروش یا درخواست برای اطلاعات فنی بیشتر دارید، ایمیل بزنید و یا به صفحه اطلاعات تماس مراجعه نمایید